
Подарунковий набір мила на останній дзвоник, випускний або просто як приємний знак уваги
480 ₴
- В наявності
+380 (97) 975-79-25
Менеджер Анастасія- +380 (93) 145-31-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✨ Ніжний подарунковий набір мила ручної роботи ✨
Ідеальний варіант для особливого моменту — на останній дзвоник, випускний або просто як приємний знак уваги 💛
У наборі:
🌼 Розкішна квітка, що виглядає як справжня
🦉 Миле совеня — символ мудрості та нових початків
🍓 Яскравий акцент у вигляді ягідки
💬 Декоративний напис з теплими словами
Мило виготовлене вручну з якісної основи, має приємний аромат і стане не лише гарним, а й практичним подарунком.
🎁 Подарункова коробочка вже входить у комплект — можна одразу дарувати!
Такий набір подарує емоції, посмішку та залишить приємні спогади про важливий день 🌿
Ідеальний варіант для особливого моменту — на останній дзвоник, випускний або просто як приємний знак уваги 💛
У наборі:
🌼 Розкішна квітка, що виглядає як справжня
🦉 Миле совеня — символ мудрості та нових початків
🍓 Яскравий акцент у вигляді ягідки
💬 Декоративний напис з теплими словами
Мило виготовлене вручну з якісної основи, має приємний аромат і стане не лише гарним, а й практичним подарунком.
🎁 Подарункова коробочка вже входить у комплект — можна одразу дарувати!
Такий набір подарує емоції, посмішку та залишить приємні спогади про важливий день 🌿
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Дія | Очищаючий |
| Тип шкіри | Всі типи шкіри |
| Стать | Унісекс |
| Наявність абразивних частинок | Ні |
| Вага | 265 г |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 13 см |
| Висота | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴

