
Мило ручна робота Новорічний набір "Рукавичка"
215 ₴
- В наявності
- +380 (93) 145-31-66
Мило ручна робота Новорічний набір "Рукавичка"
Шукаєте ідеальний подарунок для друзів
Це мило нагодає що вже дуже холодно, та потрібно тепло одягатися.
В наборі:
Надпис З Новим Роком
Рукавичка
Кольори:
Червоний
Жовтий
Помаранчевий
Зелений
Блакитний
🎁 Ідеально для тих, хто любить незвичайні подарунки:
✔ Яскраве
✔ Оригінальне
✔ З ароматом святкового настрою
Склад: Високоякісна мильна основа, косметичний пігмент, парфумерна композиція.
Аромат: мандарин, лісових ягід
Пакування:
- коробка картонна розміром: 12×9,5×3 см, атласна стрічка, бірка
Вага - 320 г
Термін виготовлення 1-2 дні. Завжди намагаюся зробити та відправити якнайшвидше.
У передсвяткові дні термін виготовлення може збільшитись! Орієнтовні терміни відправки можна дізнатися під час оформлення замовлення
Можливе виготовлення індивідуальних наборів на ваш запит.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Дія | Очищаючий |
| Тип шкіри | Всі типи шкіри |
| Стать | Унісекс |
| Наявність абразивних частинок | Ні |
| Область застосування | Тіло |
| Подарункова упаковка | Так |
| Вага | 145 г |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 9.5 см |
| Висота | 3 см |
- Ціна: 215 ₴


