
Мило ручної роботи Новорічний подарунковий набір "Шампанське, бутерброд з ікрою"
250 ₴
- В наявності
+380 (97) 975-79-25
Менеджер Анастасія- +380 (93) 145-31-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шукаєте ідеальний подарунок для друзів
Дивовижне мило у вигляді шампанського і бутерброда з червоною ікрою! 🥪❤️ Виглядає, як справжнє, але пахне апетитними фруктами! 🍊
🎁 Ідеально для тих, хто любить незвичайні подарунки:
✔ Яскраве
✔ Оригінальне
✔ З ароматом святкового настрою
Склад:
- Гліцеринова мильна основа FORBURY, Англія
- Ароматизатор
- Спеціальні косметичні барвники, які не фарбують руки
Аромат: мандарин, лісових ягід
Пакування:
- коробка картонна розміром: 12×9,5×3 см, атласна стрічка, бірка
У передсвяткові дні термін виготовлення може збільшитись! Орієнтовні терміни відправки можна дізнатися під час оформлення замовлення
Можливе виготовлення індивідуальних наборів на ваш запит.
Також оптові та корпоративні замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Дія | Очищаючий |
| Тип шкіри | Всі типи шкіри |
| Стать | Унісекс |
| Подарункова упаковка | Так |
| Вага | 185 г |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 9 см |
| Висота | 3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


